logo
Çağrı Merkezi;
0242 2120081
Bize Yazın;
info@444callcenter.com

Twitter Reklamları

Twitter, dünyada en çok kullanıcısı olan sosyal paylaşım ağıdır. Burada yayınlanan reklamlardan alınan etkileşim çok kuvvetlidir. Twitter’da verilen reklamı, ürüne ya da hizmete ilgi duyan kişiler görür.

Twitter, Bu sayede kullanıcıların reklam veren ile olan etkileşimi artar ve o marka hakkında daha fazla konuşulmaya başlanır. Reklam “Kimi Takip Etmeli” listesinde yer alır, bu sayede takipçi sayısı çok kısa bir sürede artar. Firmalar, ürününü ya da hizmetini tanıtabileceği, yaptıkları ile ilgili en güncel haberleri duyurabileceği daha büyük ve daha ilgili bir takipçi listesine sahip olur.

Türkiye’deki kullanıcı sayısı 10 Milyona yaklaşan ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmakta olan Twitter, markalara ve KOBİ’lere yeni bir online reklam dünyasının kapılarını açıyor! Birkaç yıldır hemen hemen bütün büyük markaların tanıtımlarını görmek mümkün hale geldi. Twitter reklam verme imkanları ile her kuruluşun çözüm ortağı oluyor.

Twitter'da Nasıl Reklem Verilir.

Son yılların en popüler sanal ağı Twitter, yeni para kazanma kapısı olarak da karşımıza çıkıyor. Firma düzeyinde ve bireysel olarak gerçekleştirilen reklamlar ile satışlar artarken binlerce insan yeni ürünler keşfetmiş oluyor.

Twitter reklamları şimdilerde 3 şekilde yapılıyor.

 Reklam Tweetleri (Promoted Tweets)

Seçilen anahtar kelimeler ile birlikte kullanıcıya gösterilen reklam tweetleridir. Fiyatlandırması etkileşim-engagement üzerinden yapılır ve retweet yapıldığında ücretlendirilir.

Reklam Trendleri (Promoted Trends )

En çok kullanılan kelimelerin yer aldığı Trends kısmının en üstünde promoted ibaresiyle ya da hashtag (#) ile ana sayfada bulunur.

Önerilen Hesaplar (Promoted Accounts)

“Who to Follow”  kısmında yer alan takip edilmesi tavsiye edilen hesapların en üstünde promoted ibaresiyle yer almayı sağlar.

İnternet Kuşunun Sunduğu Avantajlar

Dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılan ve Türkiye’de de 10 milyona yakın üyesi bulunan Twitter reklamlar ile kullanıcılara ve şirketlere farklı avantajlar sağlıyor. Siz de internet tanıtımlarınızda bu yola başvurursanız;

Sosyal medyanın gücünden yararlanmayı ihmal etmeyin. Deneyimli ekibimiz her gün gelişen yeni medya araçları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Son yılların en gözde iletişim aracı Twitter, reklamlarınızı yayınlamanızı ve kitlelere ulaşmanızı sağlıyor. Biz de bu dev internet ağından yararlanarak kullanıcı hedeflerine uygun reklamlarınızı hazır ediyoruz.Firmamızın verdiği hizmet ile;