logo
Çağrı Merkezi;
0242 2120081
Bize Yazın;
info@444callcenter.com

Hakkımızda

Çağrı merkezi / tele satış sektöründe yenilikçi yaklaşımlarımızla farklılık yaratıyoruz. Turizmde ülke ekonomisine katkı sağlayan otellere çağrı merkezi hizmeti sunuyoruz.

Müşterilerimizin hedeflerini kendi hedeflerimiz gibi benimsiyor ve bu hedeflere ulaşmak için onlara çözüm ortağı oluyoruz. Amacımız ; yaratıcı, hızlı, esnek, misafir odaklı bir yaklaşımla iş ortaklarımız adına misafir kazanma ve misafir bağlılığı sağlamaktır.

Satış ve pazarlama hedeflerine ulaşmak için tecrübelerimizi teknoloji ile birleştirerek misafir kitlesini artıracak çözümler üretiyoruz. Otel sahiplerimizin hedef bütçelerini yakalama ve kârlılıklarını artırmak için çalışıyoruz. Yapılan çalışmalar kesinlikle ölçülebilir faydalar sunmaktadır. 

İş süreçlerini tek adresten gerçekleştirerek müşterimizin hem zaman kazanmasını, hem maliyetleri düşürmesini, hem de kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmasını sağlıyoruz. Bir  başka deyişle iş ortağımızla birlikte ve onun yanında yürüyoruz. 

444 Call Center  olarak, güvenilir, hızlı ve samimi hizmet anlayışımızla satış ve pazarlama sektöründe ilklerin ve farklılıkların temsilcisi olarak öncü olmaya devam edeceğiz.

malatya oto kiralama malatya rent a car kiralık araç malatya malatya araç kiralama rent a car malatya malatya otomobil kiralama