logo
Çağrı Merkezi;
0242 2120081
Bize Yazın;
info@444callcenter.com

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları Yönetiminizi, ekibimize bırakarak Maliyetlerinizde %65’e varan tasarruf sağlayın!

İşletmenizin ihtiyacını karşılayacak birden fazla Facebook Reklam modeli vardır. Facebook reklamları genellikle haber kaynağı reklamları ve sağ sütun reklamları kullanılmaktadır. Fakat bu reklam modellerinden de farklı ve değişik formatları vardır.
Sizde Facebook Reklamları ile Potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Premium Facebook Reklam Alanları ile Öne Geçin.

Facebook Mobil Reklamları

Mobil cihazlarda haber kaynağı olarak facebook reklamları verebilirsiniz. Cihaz, operatör ve diğer facebookta geçerli hedeflemeleride kullanabilirsiniz. 

 

Facebook Arama Motoru Reklamları

Facebook arama çubuğunda, sonuçlarında hedeflediğiniz kelimelerde reklamlarınızı gösterebiliriz. Örneğin ¨ Hotel ¨ kelimesiyle arama yapan kullanıcıların ¨ Resort Hotel¨in reklamlarını görmesi gibi, sizde hem sektörünüzle alakalı hemde rakiplerinizle ilgili kelimeleri hedefleyebilirsiniz. Hotel Kelimesini arayan kullanıcılara otelinin oda satışını yapan web sitenizin fan sayfasını gösterebilirsiniz.

 

Facebook Sağ Sütun Reklamları

Facebook Sağ Sütun Reklamları, sağ alanda yer alan bu reklam bölümlerinde çıkmak için bir adet reklam başlığı, reklam gövde metni ve bir adet ürün yada hizmet görselinizin olması yeterlidir. Facebook sponsorlu reklam alanlarında kullanıcı hedeflemesi yapabilmekteyiz bu hedefleme sayesinde reklamlarınızın gösterileceği hedef kitleyi, kullanıcıları belirleyebiliyorsunuz. 

 

Facebook Exchange, Yeniden Pazarlama Reklamları

Çerez izleme teknolojisi kullanılarak yapılabilen bu reklam modeli, Web sitenizi her hangi bir yolla daha önce ziyaret eden kullanıcıları Facebook‘ta tekrar yakalar ve sizin reklamlarınızı göstermeye başlar.

Örneğin, bir kullanıcı web sitenizi ziyaret eder ve sitenizde odalarınızı inceler ve daha sonra bir sebepten dolayı web sitenizden ayrılır. 

İşte bu nokta da Facebook Exchange reklam modeli yani Facebook Yeniden Pazarlama devreye girer ve ziyaretçinin daha önce incelediği aynı ürünü, çantayı Facebook reklamlarında gösterir ve Satın almaya teşvik eder!