logo
Çağrı Merkezi;
0242 2120081
Bize Yazın;
info@444callcenter.com

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO NEDİR ?

Seo, internet sitenizin, arama motoru (google, yahoo vb.) üzerinde hedeflediğiniz arama kelimelerinde üst sıralara çıkmasını sağlama sanatıdır. Kısaca arama motoru optimizasyonu kelimelerinin ingilizcesi olan search engine optimization kelimelerinin baş harflerinden üretilerek kullanılmaktadır.

Peki seo nedir ve neden yapmalıyım. Seo nedir sorusunun bizim için ve teknik olarak tanımını yukarıda sizler için yazdım. Neden seo yapmalıyım sorusunun cevabını ise aşağıda bulabilirsiniz.

Eğer bir internet siteniz var ise insanların size ulaşabilmesinin en kolay ve hızlı yolu arama motorları tarafından bilinir ve görünür olmaktır. Eğer internet siteniz üzerinden böcek ilacı satıyor iseniz, google üzerinde yapılan “böcek ilacı” aramasında ilk sıralarda çıkmayı başardığınızda, müşteri bulma ve satış yapma şansınız çok daha yüksek olacaktır.

Bu yüzden seo sizin görünüz olmanızı daha çok müşteriye reklam maliyetiniz olmadan ulaşmanızı sağlamaktadır.

Kurumsal Seo Hizmetleri

Seo, matematiksel algoritmaları çözebilen kişi olarak tarif edilir. Siteleri daha yukarılara, başarılı yerlere taşımak için çalışır bu kişiler. Sitenizi kuruyorsunuz daha sonra seolara emanet ediyorsunuz sitenizi ve bu şekilde başarıyı elde ediyorsunuz. Bu başarıyı elde ederken bu işi yapan kişilere çok büyük bir görev düşmektedir. Sitedeki algoritmaların güncellenmesi,arama sonuçlarındaki çerezlerin temizlenmesi, her türlü virüs gibi tehlikelerden sitenizin kurtarılması gibi daha bir çok işi yapmaktadırlar. Kullanıcılara internet aramalarında sitenizi ilk sıralarda bulabilmesini sağlayarak spam olarak oluşan ve bir işe yaramayan siteleri de gerilere atarak vatandaşların daha sağlıklı sonuçlar elde etmelerini sağlarlar. Kurumsal bir şirketiniz var ve internet sitesi kurdunuz burada kurumsal seo hizmetleri alabileceğiniz kişilerden kurumsal seo danışmanlığı hizmeti alıyorsunuz ve her şekilde firmanıza fark katıyorsunuz.

Burada tabi ki kurumsal seo hizmetleri aldığınız şirket de önemli bir faktör olarak yer alır. Bizim kurumumuz gibi köklü bir şirketten yardım alırsanız farkı kendiniz de göreceksiniz. Sitenizde bir yönetim paneli oluşturuyoruz ve belirli periyotlarla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Siz de projenizi adım adım online şekilde takip edebiliyorsunuz. Özel linkleme teknikleri oluşturup, kaliteli linkler yapıyoruz, sitenize tanınmış sitelerden referans gösteriyoruz. Böylece sitenize internet üzerinden yapılan oylamalarda kalite standartı yüksek, hem de tanınmış olma imkanı veriyoruz.

Siz de web sayfanız var ve internet üzerinde tanınmış olmak, çok tıklanan bir internet sitesine sahip olmak istiyorsanız kurumsal seo hizmetleri veren bizim kurumumuzu tercih edin. Kaliteli hizmet anlayışımızla sitenizi internet aramalarında ilk sıralara taşımaktayız. Doğru yerde olursanız doğru kişilere ulaşırsınız anlayışını hedef belirlemiş bulunmaktayız. Çalışmalarımızı da buna yönelik yaparak size başarı teminatı vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve doğru hizmetler sunmaktayız. Siz de bizi tercih edin.